O keši


Už u své první keše jsem cosi psal o pohnutkách, které mě vedly k jejímu vytvoření. Tentokrát jsou ty pohnutky poněkud jiné. Někteří z těch, kdo odlovili Xichtovou mysterku, projevili přání, že by stálo za to udělat pokračování. Jiní doufali, že nic takového už neuvidí. U této keše jsem se pokusil vyhovět oběma skupinám. Je tady pokračování Xichtové mysterky a přitom je to jiné. A jak jsem dosáhl odlišnosti? Tak minimálně barvou a rovněž terén už není 1. Sice jsem původně zamýšlel, že i obtížnost bude jiná, lehčí, ale když jsem to celé dodělal, tak se mě betatesteři snažili přesvědčit, že je to opět pět. Takže čekám připomínky, že pět to není, ale unesu to. Došlo i k několika změnám ve funkčnosti systému. Při přerušení luštění se prostě naváže tam, kde se přestalo. Další velkou změnou je velikost keše. Jelikož jsem nesehnal už nic menšího než je u Xichtové, tak jsem šel cestou opačnou a keš je teď o trošku větší.
Ještě se vrátím k hodnocení terénu. I tady by někdo mohl namítnout, že to není dva a půl, ale méně. Je to totiž individuální, třeba pro moji osobu je to např. T1, ale pro někoho to může být klidně i T4.

Po projití všech úloh získáte souřadnice umístění keše a pak i jedno bonusové číslo, doporučuji někam zapsat, možná se někdy v budoucnu bude hodit.

Nebráním se ani BF způsobu luštění (něco pro IT specialisty), ani BF způsobu nálezu. V každém případě budu rád, když to zmíníte v logu, to jen kvůli statistice.

Ke keši je vydáno i CWG, které získají automaticky první tři nálezci, tedy pokud si je z keše vezmou. Pokud by je chtěl i někdo jiný, tak bude mít také možnost, stačí vyluštit, zalogovat a nějakým způsobem je ze mě vymámit (nejlepším způsobem je výměna). Občas také nějaké to kolečko vložím i do keše samotné.

CWG


No a to by bylo ve zkratce asi tak vše. Všem přeji úspěšné luštění a bezproblémový nález. Takže hurá na start.

NickPS: V případě problému klidně napište, rád poradím, ale myslím, že to nebude potřeba.Velké díky patří HaRaKa, jalav2 a mopepa za betatest a cenné rady a připomínky.